Modernizacja sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Elektrycznych im. Henryka Sucharskiego w Gorzowie Wielkopolskim
Całkowita wartość zadania: 1 016 818,77 PLN
Wysokość dotacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego 255 000,00 PLN z Programu Rozwoju Infrastruktury Sportowej w województwie lubuskim - edycja 2025
Wysokość dotacji z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej przekazanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki: 255 000,00 PLN z Programu Rozwoju Infrastruktury Sportowej w województwach - edycja 2025
Efektem rzeczowym jest przebudowana oraz zmodernizowana hala sportowa w Zespole Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wlkp. im. Henryka Sucharskiego.
Została stworzona na nowo przestrzeń, gdzie młodzi ludzie mogą uprawiać sport w dobrych warunkach. Inwestycja przyczyniła się do podniesienia standardu edukacji fizycznej oraz stworzyła możliwość organizacji różnorodnych zawodów sportowych i imprez rekreacyjnych.
Zmodernizowana hala umożliwia młodym ludziom rozwijanie swoich umiejętności sportowych, integrację, a także korzystanie z nowoczesnych, bezpiecznych obiektów sportowych.
Zakończona inwestycją przynosi wiele korzyści dla uczniów, mieszkańców, jak i całej społeczności lokalnej zachęcając do uprawniana sportu, w tym do aktywnego uczestnictwa w zajęciach wychowania fizycznego i zajęciach dodatkowych realizowanych na terenie szkoły.
Zadanie polegające na modernizacji sali gimnastycznej obejmowało następujący zakres prac:
- roboty rozbiórkowe i remontowe,
- wymianę nawierzchni sali gimnastycznej,
- modernizację instalacji c.o.,
- wymianę stolarki okiennej i drzwiowej,
- roboty elektryczne wraz z modernizacją instalacji oświetlenia i nagłośnienia,
- prace malarskie i porządkowe,
- montaż stojaków rowerowych i wyposażenia sportowego