Losowanie sprzętu w ramach projektu e-Senior 65+
19 kwietnia 2021 r., w Wydziale Spraw Społecznych odbyło się losowanie sprzętu, który przekazany został Miastu przez podmiot – EDUKACJĘ BEZ BARIER Fundacja na Rzecz Rozwoju Edukacji w Polsce w ramach projektu „Obywatel cyfrowej przyszłości – wzrost aktywności obywatelskiej w obszarze kompetencji cyfrowych w woj. lubuskim”.
Przypomnijmy, w 2019 r. Miasto podpisało porozumienie o współpracy z ww. fundacją.
Projekt „e-Senior-65+” zakładał realizację szkoleń z korzystania z e-usług począwszy od nauki obsługi komputera i Internetu oraz rozwijania umiejętności bardziej zaawansowanych. W trakcie realizacji projektu przeprowadzono 15 zajęć dydaktycznych w wymiarze 3 godzin każde oraz 3 spotkania animacyjne. Z Projektu skorzystało łącznie 33 osoby w wieku 65+.
Losowaniem objęto 33 losy z danymi osobowymi 33 uczestników, którzy brali udział w projekcie.
Otrzymany sprzęt w drodze losowania trafi odpowiednio do niżej wymienionych osób.
- Tablet Lenovo + torba na tablet – Krystyna Raczyńska;
- Tablet Lenovo + torba na tablet – Jerzy Jurdziński;
- Aparat fotograficzny NIKON + karty pamięci – Krystyna Franc;
- Aparat fotograficzny NIKON + karty pamięci – Barbara Rodzeń.
Po odbiór sprzętu zapraszamy do Wydziału Spraw Społecznych przy ul. Teatralnej 26, I piętro, pok. nr 7, tel.: 95 7-355-846.
Serdecznie gratulujemy wylosowanym osobom!
Wydział Spraw Społecznych

