Powróć do: Plany i raporty

2023 r.

Raport z ewaluacji konsultacji społecznych

złączone ręce z wykresami w tleOceny procesów konsultacyjnych w 2023 roku dokonano na podstawie badania ankietowego przeprowadzonego wśród chętnych uczestników i uczestniczek konsultacji (po zakończeniu otwartych spotkań konsultacyjnych) oraz pracowników Urzędu Miasta odpowiedzialnych za realizację poszczególnych procesów (po ich zakończeniu). Procesy te oceniono z perspektywy obu tych grup. W badaniu wzięło udział 126 mieszkanek i mieszkańców oraz 6 pracowników Urzędu Miasta.

Raport z ewaluacji konsultacji społecznych.pdf

 

Raport z planu konsultacji za 2023 r.

ekran laptopa z wykresem28 lutego 2024 roku na LXXIV sesji Rada Miasta przyjęła Raport z realizacji Planu konsultacji za 2023 rok. Podsumowuje on realizację przedsięwzięć konsultacyjnych zaplanowanych na 2023 rok.

Przeczytacie o tym, co konsultowaliśmy i w jaki sposób. W raporcie znajduje się również ocena przeprowadzonych procesów, dokonana przez uczestników i uczestniczki konsultacji, którzy zechcieli podzielić się swoimi uwagami i spostrzeżeniami, a także przez pracowników prowadzących procesy konsultacyjne w 2023 roku. Zapraszamy do lektury.

Raport z realizacji planu konsultacji społecznych za 2023 r.pdf

 

 

Raport z konsultacji społecznych Strategii Zitnegrowanych inwestycji Terytorialnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Gorzowa Wielkopolskiego

 

okładka strategii ZIT MOF GW koła zębate

 

 

Mamy już raport z konsultacji społecznych Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych MOG GW.  Konsultacje trwały od 16 października do 8 listopada. Zgłoszono w nich 49 uwag. Jakie to były uwagi i które zostały uwzględnione? Wszystko znajdziecie w dokumencie dostępnym poniżej.
Raport z konsultacji społecznych Strategii Zitnegrowanych inwestycji Terytorialnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Gorzowa Wielkopolskiego.bip

 

 

 

 

 

 

 

Raport z konsultacji społecznych projektu Programu Współpracy Miasta Gorzowa Wielkopolskiego z organizacjami pozarządowymi  na rok  2024

słoiki z mionetami i roślinamiO 5 milionow złotych Miasto zwiększyło środki przeznaczone na współpracę z organizacjami pozarządowymi. Tak wynika z raportu z konsultacji projektu Programu Miasta z organizacjami pozarządowymi na 2024 r. Konsultacje odbyły się w dniach: od 30 sierpnia do 20 września 2023 roku.
Więcej szczegółów znajdziecie tutaj: https://bip.wrota.lubuskie.pl/umgorzow/271/Konsultacje/#Raport z konsultacji społecznych projektu "Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Gorzowa Wielkopolskiego"

ZdjęcieZachęcamy do zapoznania się z raportem z konsultacji społecznych w sprawie projektu "Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Gorzowa Wielkopolskiego". W konsultacjach wzieło udział 77 osób i podmiotów. Łącznie zebrano 126 uwag i wniosków.

Projekt dokumentu zostanie zaktualizowany o uwzględnione uwagi i wnioski. Następnie zostanie poddany strategicznej ocenie oddziaływania na środowisko oraz przedłożony Radom Gmin i Miast, wchodzących w skład MOFGW.Pliki do pobrania:
Raport z konsultacji społecznych projektu "Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Gorzowa Wielkopolskiego" (1,83 MB)
Załącznik nr 1. Uwagi i wnioski (116KB)

 

 

 Plan Konsultacji Społecznych na 2023 r.

ZdjęcieZapraszamy do zapoznania się z Planem Konsultacji Społecznych na 2023 r.
Plik do pobrania: Plan Konsultacji Społecznych na 2023 rok.

 

Aktualizacja z dnia 27. 11. 2023 r. Zmieniony Plan Konsultacji Społecznych na 2023 rok

 Aktualizacja z dnia 03.10. 2023 r.: Zmieniony Plan Konsultacji Społecznych na 2023 rok

Aktualizacja z dnia 24. 08. 2023 r.: Zmieniony Plan Konsultacji Społecznych na 2023 rok

Aktualizacja z dnia 29. 05. 2023 r.: Zmieniony Plan Konsultacji Społecznych na 2023 rok

Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z Regulaminem Konsultacji Społecznych, wniosek o przeprowadzenie konsultacji społecznych może zostać skierowany do Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. w ciągu roku przez:

- grupę co najmniej 50 mieszkańców zamieszkujących na terenie Gorzowa Wlkp.,
- co najmniej trzy organizacje pozarządowe działające na terenie miasta w zakresie prowadzonej przez nie działalności statutowej,
- komisję Rady Miasta, której zakres działania obejmuje sprawę będącą przedmiotem wniosku o przeprowadzenie konsultacji.

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.