Powróć do: Plany i raporty

2021 r.

Raport z ewaluacji procesów konsultacji przeprowadzonych w 2021 roku 

ZdjęcieW trakcie 2021 roku zebrano 110 ankiet przeznaczonych dla uczestników konsultacji oraz 9 ankiet przeznaczonych dla koordynatorów konsultacyjnych i pracowników Biura Konsultacji Społecznych i Rewitalizacji. Ich analiza pozwoliła porównać działania konsultacyjne prowadzone przez wydziały merytoryczne z ich rzeczywistymi rezultatami. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączonym raporcie. Zapraszamy do zapoznania się z dokumentem.

Plik do poprania:
Raport z ewaluacji procesów konsultacji przeprowadzonych w 2021 roku

 

 

 

 

Raport podsumowujący przeprowadzone konsultacje społeczne w 2021 roku

ZdjęcieSpośród  zaplanowanych 27 procesów  konsultacyjnych przeprowadzono 18. W ramach formuły „Małego Dialogu” przeprowadzono 3 procesy. Dodatkowo, w ramach współpracy Architekta Miasta ze środowiskiem osób niepełnosprawnych, na bieżąco zbierane były uwagi dotyczące barier architektonicznych, za pośrednictwem poczty elektronicznej. Łącznie, w ciągu roku, zebrano 20 uwag wraz z dokumentacją zdjęciową. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączonym raporcie. Zapraszamy do zapoznania się z dokumentem.

Plik do pobrania:
Raport podsumowujący konsultacje społeczne przeprowadzone w 2021 roku, PDF, 8,77 MB

 

 

 

Raport z konsultacji społecznych projektu "Strategii Kultury Gorzowa Wielkopolskiego 2022-2030"

Zdjęcie6 grudnia zakończyły się konsultacje społeczne projektu "Strategii Kultury Gorzowa Wielkopolskiego 2022 - 2030". Do projektu dokumentu wpłynęło w sumie 41 uwag i opinii, które zostały zebrane w załączniku do raportu, który znajduje się tutaj. Zapraszamy do lektury.

 

 

 

 

 

 

 

Raport z konsultacji społecznych projektu "Strategii Rozwoju Ponadlokalnego Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Gorzowa Wielkopolskiego 2030"

ZdjęcieKonsultacje społeczne trwały od 15 listopada 2021 r.  do 20 grudnia 2021 r. W trakcie ich trwania wpłynęło 50 uwag do dokumentu. Zachęcamy do zapoznania się z raportem.

Pliki do pobrania:
Raport z konsultacji społecznych Strategii MOF GW, PDF, 876 KB
Załącznik do raportu, PDF, 2,58 MB

 

 

 

 

Raport z konsultacji społecznych w sprawie systemu zarządzania zasobami środowiskowymi miasta

ZdjęcieZakończyliśmy  konsultacje społeczne w sprawie systemu zarządzania zasobami środowiskowymi miasta. Głos zabrało blisko 150 mieszkanek i mieszkańców! Wszystkie uwagi i opinie zostały podsumowane w poniższym raporcie.

W części głównej znajduje się opis przebiegu konsultacji wraz z zestawieniem tematów poruszanych przez mieszkańców i mieszkanki najczęściej, wraz z odpowiedziami Urzędu Miasta. Raport zawiera również materiały dodatkowe.





 

Pliki do pobrania:
Raport z konsultacji społecznych w sprawie systemu zarządzania zasobami środowiskowymi miasta, PDF, 1,66 MB
Załącznik nr 1 - Utrzymanie terenów zielonych, PDF, 304 KB

Załącznik nr 2 - Zieleń w miejskich procesach inwestycyjnych, PDF, 368 KB

Załącznik nr 3 - Udział społeczny i edukacja ekologiczna, PDF, 321 KB

Załącznik nr 4 - Zwierzęta w mieście, PDF, 208 KB

Załącznik nr 5 - Tematy pozostałe, PDF, 126 KB

Załącznik nr 6 - Dokumenty związane z opisywaniem stanu drzew, PDF, 74 KB

Załącznik nr 7 - Porozmawiajmy o zieleni - Materiały informacyjne, PDF, 209 KB

 

 

 Raport z konsultacji społecznych "Analizy kosztów i korzyści związanych z wykorzystaniem przy świadczeniu usług komunikacji miejskiej autobusów zeroemisyjnych"

ZdjęcieKonsultacje społeczne trwały od 10 września 2021 r.  do 6 października 2021 r. W trakcie ich trwania nie wpłynęły żadne uwagi ani wnioski w zakresie projektu dokumentu. W związku z powyższym dokument przyjęto bez uwag. Zachęcamy do zapoznania się z raportem:

Plik do pobrania: Analiza kosztów i korzyści związanych z wykorzystaniem przy świadczeniu usług komunikacji miejskiej autobusów zeroemisyjnych

 

 

 

Raport z konsultacji społecznych projektów programów na 2022r.

ZdjęcieKonsultacje trwały od 30 sierpnia 2021 r. do dnia 20 września 2021 r. i dotyczyły:
1) Projektu Programu Współpracy Miasta z organizacjami pozarządowymi na 2022 r.
2) Projektu Miejskiego Programu Przeciwdziałania Uzależnieniom na 2022 r.

Informacje o ich przebiegu oraz zgłoszonych uwagach znajdziecie w raporcie, który znajduje się tutaj.

 

 

 Raport z konsultacji Społecznych "Strategii Rozwoju Miasta Gorzowa Wielkopolskiego 2030" oraz "Diagnozy strategicznej uwarunkowań rozwojowych Gorzowa Wielkopolskiego"

ZdjęcieKonsultacje społeczne trwały w okresie od 15 marca 2021 r. do 30 kwietnia 2021 r. Łącznie do Wydziału Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych i Programowania Strategicznego wpłynęły 192 uwagi. Projekt "Strategii Rozwoju Miasta Gorzowa Wielkopolskiego 2030" oraz "Diagnozy strategicznej uwarunkowań rozwojowych Gorzowa Wielkopolskiego" zostaną zaktualizowane o uwzględnione uwagi i przekazany do opinii Zarządu Województwa Lubuskiego, a następnie przekazany Radzie Miasta Gorzowa Wielkopolskiego celem przyjęcia.

Plik do pobrania: Raport z konsultacji społecznych "Strategii Rozwoju Miasta Gorzowa Wielkopolskiego 2030" oraz "Diagnozy strategicznej uwarunkowań rozwojowych Gorzowa Wielkopolskiego", PDF, 5,80 MB

 

 

 

Plan Konsultacji Społecznych na 2021 r.

MapaZapraszamy do zapoznania się z Planem Konsultacji Społecznych na 2021 r.
Plik do pobrania: Plan konsultacji społecznych na 2021 rok.

Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z Regulaminem Konsultacji Społecznych, wniosek o przeprowadzenie konsultacji społecznych może zostać skierowany do Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. w ciągu roku przez:

- grupę co najmniej 50 mieszkańców zamieszkujących na terenie Gorzowa Wlkp.,
- co najmniej trzy organizacje pozarządowe działające na terenie miasta w zakresie prowadzonej przez nie działalności statutowej,
- komisję Rady Miasta, której zakres działania obejmuje sprawę będącą przedmiotem wniosku o przeprowadzenie konsultacji.

Zmiany:

Zarządzenie nr 114/2021 Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego z dnia 25 maja 2021 r. zmieniające Plan Konsultacji na 2021 rok,

Zarządzenie nr 315/2021 Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego z dnia 18 sierpnia 2021 r.,

Zarządzenie nr 395/2021 Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego z dnia 5 listopada 2021 r.

 


DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.